Неділя, 16 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Пацієнтів Чернігівського онкодиспансеру відвідали артисти-аматори

Пацієнтів Чернігівського онкодиспансеру відвідали артисти-аматори


Аматори хорового мистецтва привітали колектив та пацієнтів онкодиспансеру зі святами.

Січень багатий на свята. Що не день, то данина традиціям, то подарунки, привітання та побажання здоров’я, щастя, добробуту й миру, загадування бажань і мрії про світле майбутнє… На жаль, онкологічна хвороба підступна, не знає ані свят, ані буднів – а отже певна кількість людей змушена відбувати святкові дні у стінах медичного закладу.
Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного закладу Валерій Зуб, свято повинне прийти в кожну душу, до кожного з пацієнтів, тому колектив всіляко й у різний спосіб намагається скрасити дні перебування хворої людини у спеціалізованому закладі. Адже шлях до одужання –  не лише ліки та процедури, це ще й позитивний настрій, який мотивує людину протистояти страшній недузі. 
Щоби додати світлого кольору дню прийдешньому, адміністрація онкодиспансеру запросила до закладу потужний творчій колектив – Народний аматорський хор ветеранів війни та праці під керівництвом Миколи Красножона.
артисти-аматори-онкодиспансер
Цей творчий колектив є яскравою зіркою артистичного сузір’я митців Чернігівського міського Палацу культури. Аматорський хор є дипломантом обласних фестивалів народної та естрадної творчості, постійно приймає участь у міських заходах, благодійних концертах і є шанованим чернігівцями творчим колективом. Під час виступу прозвучали твори народні, сучасних естрадних композиторів, патріотичні пісні про Україну та рідне місто, фольклорні твори й пісні зарубіжних композиторів.
Головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб особисто від себе особисто й від імені колективу щиро подякував артистам та закликав до співпраці на благо скорішого одужання пацієнтів. Фінальним акордом теплої зустрічі стали щирі оплески глядачів.
Уляна КОВАЛЬЧУК


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/