Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Патріоти Чернігівщини вшанували подвиг боротьби Героїв за Україну


29 січня 2017 року Сокільці та Свободівці Чернігівщини вшанували величний подвиг боротьби Героїв, які обороняли Бахмач та Крути в ці дні 99 років тому. 

У Крутах активісти Чернігівського обласного Соколу та Свободи роздали буклети «Бахмач Крути – Ви не забуті» та взяли участь у вшануваннях полеглих Героїв.  Також долучились до акції 22 Pushup Challenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Відтиснулися 22 рази.

О 17.00 за ініціативи ВГО «Сокіл» та ВО «Свобода» з площі Івана Франка у Ніжині рушила хода центральними вулицями міста до Хреста встановленого на честь оборонців Крут. Діти й дорослі зі смолоскипами в руках та державним і червоно-чорним стягом боротьби крокували пліч-о-пліч, виголошуючи гасла «Бахмач Крути – Герої не забуті», «Наша земля – наші Герої» та ін. Ніжин сколихнувся під впевненими кроками націоналістів.
Особливу увагу хочеться звернути, що смолоскипна хода в Ніжині відбулася вперше!
По завершенню відбувся молебень та невеличке віче. До слова були запрошені: голова Чернігівської обласної Свободи Руслан Андрійко, ветеран російсько-української війни, голова Легіону Свободи на Чернігівщині Володимир Брюховецький; Голова Ніжинської свободи Анатолій Лисивець, очільниця Чернігівського обласного Соколу Маргарита Омеляненко та голова Чернігівської міської Свободи Іван Тютюнник.
Наостанок всі Сокільці за керівником Ічнянського Соколу, другом Змієм, зачитали Молитву націоналіста.
Традиційно, захід закінчився гімном України.
Висловлюємо подяку всім містянам та гостям міста, що вшанували з нами Героїв боротьби української нації, а також Київській міській Свободі та Петру Кузику за надані смолоскипи!

Павло Нагорний


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/