Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Пасажирський потік через кордон на Чернігівщині не зменшується


За добу на державному кордоні України в межах Чернігівщини зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 11%.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,3 тис. осіб та 1,5 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 11%.

Через державний кордон України не пропущено 3 особи, всі громадяни Росії, які з різних причин не мали права на перетин державного кордону.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 2 осіб, на яких накладено штраф 1425 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/