Понедельник, 10 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Паралелі: про вояків УПА і воїнів, що воюють на Сході. Погляд із Чернігова


RUHВ Чернігові відбулися урочистості з нагоди 25-річчя створення Народного Руху України за перебудову. В заходах взяли участь голова облдержадміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Зверєв, громадськість міста, колишні та нинішні учасники РУХу.

? Ми би не мали сьогодні нашої незалежності, національної ідентичності, самостійної України, і взагалі ? народження української нації, ? зазначив Микола Зверєв, ? якби не НАРОДНИЙ РУХ України, який народився 25 років тому. Саме РУХ, маючи за основу мету ? відновлення незалежності нашої країни, йшов до втілення споконвічного прагнення українського народу – бути вільними.  НРУ ? це перша патріотична організація. І якщо проводити паралелі двадцятип’ятирічної давності між сьогоднішніми подіями, то Народний РУХ ? це та політична сила, яка ніколи, при будь яких обставинах, не відходила від важливих принципів: вільна незалежна Україна, свобода слова, справжня демократія, європейські цінності, за які сьогодні воює весь український народ.

Заступник голови обласної організації НРУ Сергій Соломаха акцентував увагу на тому, що Чернігівщина рівно 25 років тому п’ятою в Україні створила обласну РУХівську організацію.

? Всі прагнули тоді змін, ? зауважив керівник обласної філії НРУ, ? але головна проблема залишається й досі невирішеною, через що ми сьогодні маємо проблеми й на Донбасі та Криму. Маю на увазі те, що ота комунізація, советчіна, ленінщина залишалася всі ці роки існувати… Ми стільки років вели активну боротьбу, щоб наших воїнів УПА визнали ветеранами Великої вітчизняної війни. На жаль, і досі це питання залишається невирішеним.

Військові сили та найманці агресора Путіна не повинні закріпитися в Україні, аби вже сьогоднішні ГЕРОЇ України, як і колишні воїни УПА, знову не опинилися на узбіччі історії. Лише у вільній Україні сьогоднішні захисники Вітчизни залишаться назавжди ГЕРОЯМИ України!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/