Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Парадокси сьогодення: «добро» на ремонт військової техніки дає Москва


Аби замінити деякі запчастини для української військової техніки, які раніше вироблялися та надходили тепер вже ворожої для України Росії, необхідно питати дозволу у… Москви.

Про це повідомив 25 квітня під час спільної наради за участю керівництва облдержадміністрації, експертів державного концерну «Укроборонпром» та керівників підприємств Чернігівщини заступник головного інженера Чернігівського підприємства «Рапід» В‘ячеслав Таранов.

Виявляється, така реальність нашого часу. Це зумовлено тим, що раніше окремі запчастини для техніки, яка вироблялася в Україні, надходили з Російської Федерації. Виходячи з цієї логіки Україна буцімто повинна «соблюсти» домовленості. І це після дворічної війни з Росією!

Добре, що керівники, тримаючи на себе удар відповідальності та ризикуючи мати певні для себе негативні наслідки, беруть особисту відповідальність та вдаються до деяких «правових» хитрощів, аби обминати такі існуючі норми та випускати запчастини для техніки, що потребує українське військо.

У той же час, як не парадоксально, війна з Росією підштовхнула до активізації оборонної промисловості. Вона вийшла з консервованого стану, що було вигідно для Російської Федерації і активно шукає ефективні шляхи для випуску новітньої військової техніки.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/