Воскресенье, 9 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ось про що юристи говорили з податківцями та митниками

Ось про що юристи говорили з податківцями та митниками


24 січня відбулась робоча зустріч з особовим складом Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Відкриваючи зустріч, начальник Головного територіального управління юстиції Олег Трейтяк підкреслив, що саме 2018 рік оголошено Указом Президента України Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Керівництво та спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області разом з представниками Чернігівської філії ДП «Національні інформаційні системи» розповіли присутнім про основні аспекти діяльності органів юстиції області, реформи Мін 'юсту та обговорили з ними акутальні питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та нотаріальної практики, зміни в законодавстві щодо посилення захисту права дитини на належне утримання.

Окрема увага приділялась популяризації зручних сервісів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану – «Шлюб за добу», реєстрація народження дитини у пологовому будинку з одночасною реєстрацією її місця проживання, проставлення апостилю на офіційних документах, веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

По завершенню заходу кожен зміг поспілкуватись з нашими фахівцями та ознайомитись з ліфлетами проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Податківців цікавили питання оформлення документів про розірвання шлюбу, подачі документів на реєстрацію шлюбу за прискореною процедурою, наявності онлайн запису на прийом до державного нотаріуса та вартості послуг у держнотконторах, визначення місця відкриття спадщини тощо.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/