Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині лише одна парафія відокремилася від московщини

На Чернігівщині лише одна парафія відокремилася від московщини


На відміну від Черкаської області, де вже перейшло кілька парафій від московії до новоствореної ПЦУ, на Чернігівщині інша ситуація.

Від часу утворення Православної Церкви України в Чернігівській області перейшла лише одна парафія з Моспархату (хоча, за інформацією з достовірних джерел, бажаючі є — як серед громад, так і серед священослужителів). До того ж відбувається тиск на південні парафії, які все ще перебувають в лоні автокефальної ПЦУ. Про це повідомили на своїй сторінці у facebook С14.

«Рускій мір» чинить тиск на парафіян і настоятелів у Варві, Дігтярях Срібнянського району та братію Свято-Вознесенського монастиря у Редьківці Прилуцького району.

Ну, воно й не дивно, коли такі нардепи, як от, приміром, Валерій Дубіль (ліва й права рука Юлії Тимошенко) активно підтримують релігійно-політичну московію на Чернігівщині. Та й не лише у цьому краї. Як ми вже повідомляли, цей політик нещодавно відвідав у Тернопільській області Почаївську лавру, де, за словами тамтешніх «святих отців», пообіцяв надавати їм всіляку підтримку.

Як нам стало відомо, прибічники московщини активно почали роз`їжджати по населених пунктах Чернігівської області, де розташовані церкви московського патріархату і також обіцяють реальну підтримку у доцільності знаходження парафій під патронатом російського загарбника. Не дарма ж, сам путін минулоріч підкреслив, що в церквах України (московських) «ми будемо впроваджувати певних осіб під певним прикриттям».

Тож вже й не дивно, як днями, наприклад, у село Вихвостів Городнянського району завітав політик Артур Зінов`єв, який донедавна перебував у партії «Наш край», а нині в іншій політичній структурі — «Розумна сила». Тут настоятелям місцевої церкви від московщини він пообіцяв як і Валерій Дубіль, теж свою і не тільки свою, всебічну підтримку. А на підтвердження цього ще й додав у своєму паблік-акаунті у Фейсбук кілька фотознімків. Та ось дивно: вже за добу ці фотографії звідти були видалені. Хтось, напевно, підказав Артуру Зінов`єву це зробити, бо вже дуже яскраво вони свідчили не лише про лояльність до московської церкви... А попереду ж знову вибори.

Своє нейсприйняття до УПЦ Київського патріарахту він демонстрував публічно і раніше, і навпаки, усіма засобами захищав і захищає присутність московської церкви на теренах Чернігівщини. А щоб не врізалися в очі справжні наміри та дії цього пана, він в кожному населеному пункті, де є московські церкви, відвідує ще й «соціальні» заклади, як от дитячі садочки, будинки культури тощо. Тут він дарує вже не від «Нашого краю», а начебто ж від «Розумної сили», а, може, ще й від когось, всілякі подаруночки: діткам — цукерочки, а молоді — знаряддя для дозвілля...

Нагадаємо, що цей добродій на початку 2017 року був затриманий поліцією під час отримання ним неправомірної вигоди. Читайте про це детальніше ТУТ.

І нарешті стає зрозумілим, чому цей громадський діяч так захищає московську церкву! Виявляється, тесть Артура Зінов`єва, Мирон Ковалевський служить настоятелем церкви Московського патріархату, яка розташована у м.Городня. Ще до російської загарбницької війни священик Мирон спільно з проросійськими козачками організовував у цьому райцентрі релігійну ходу, звичайно, під російським триколором.

Отець Мирон — у центрі


Громадська організація «С14» на своїй сторінці у Фейсбук інформує про те, що разом із братніми організаціями вони готові надати підтримку вірним Православної церкви України та забезпечити утвердження української автокефальної церкви на теренах Чернігово-Сіверщини.

З нами Бог!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/