Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Орденом «За мужність» нагородили бійця, який загинув від російської кулі


Герой навічно: Володимира Бахмача нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Бахмач«Він був дуже чуйний та відкритий. Готовий прийти на допомогу у будь-який час»,— так згадують жителі села Понори, що на Талалаївщині, односельця Володимира Бахмача. Саме тому нікого не здивувало його рішення прямо з лікарняної палати піти боронити рідну землю.

Сорокадворічний чоловік став солдатом 13-го окремого мотопіхотного батальйону і майже відразу потрапив у саме пекло війни. 17 лютого минулого року зв’язок з ним обірвався. За однією із версій, він разом з двома товаришами підірвався на міні за 3 кілометри від селища Луганське Донецької області.

У червні 2015 року, після проведення аналізу ДНК, героя було перепоховано на малій батьківщині.

2016_04_27_орденВдома на Володимира чекала старенька мати. Вчора, 27 квітня, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич передав свідчення подвигу її сина — орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким посмертно нагороджено бійця за особисту мужність і професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відповідний Указ Президент підписав 21 березня цього року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/