Пятница, 29 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Open Space» у Чернігові за місяць відвідали 770 заявників

«Open Space» у Чернігові за місяць відвідали 770 заявників


Завдячуючи Міністерству юстиції України наші громадяни вже сьогодні змогли відчути переваги нових модернізованих підходів та сервісів європейського зразка. Одним із таких надсучасних сервісів є «Open space» («Відкритий простір»).

Вже пройшов рівно місяць з часу відкриття такого офісу в Чернігівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Це надає можливість чернігівцям та гостям нашого міста отримувати послуги з реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами.

Обслуговування здійснюється за принципом «єдиного вікна», завдяки функціонуванню «електронної черги» скорочується час на отримання послуг, існує можливість сплатити вартість послуг не виходячи з приміщення відділу. І все це без окремих старих «темних» кабінетів абсолютно прозоро та без зайвої бюрократії.

За місяць сервісом вже скористалося 770 громадян, які отримували необхідні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, реєстрували народження немовлят, подавали заяви про шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені.

«Open space» — це нова якість сервісів у сфері юстиції! Народжуйте, кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!

Нагадаємо, що 3 грудня 2018 року Палаці урочистих подій відкрили сучасний офіс «Open Space».

Дмитро Кебец


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/