Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Оновлення автопарку Укрпошти — один з етапів трансформації підприємства


В  автопарку  Укрпошти  поповнення  -  24  нових авто заступили у роботу на регіональні  маршрути.  Це  автофургони  «Фотон»  FKF-1061C-08  з дизельним двигуном,  обладнані  гідробортом   та  придбані  через  систему  публічних електронних закупівель ProZorro.

Грант   в   1,1  млн  доларів  на  закупівлю  авто  виділений  Укрпошті  зі спеціального фонду підвищення якості Всесвітнього поштового союзу.  "Автопарк  Укрпошти  потребує  якнайшвидшого  оновлення і це одне із наших стратегічних  завдань.  Зараз  середній  вік  авто  –  15  років.  Із  3600 автомобілів 1100 або більше за 30програми % не проїхали жодного кілометра за минулий рік.  Ми  починаємо  модернізацію  та  передаємо 24 нових авто регіональним дирекціям.  В 2017 році в рамках реалізації трансформації компанії
ми   плануємо   наймасштабніше   за   останні   роки   оновлення  автопарку підприємства, щоб нарощувати обсяги та пришвидшувати доставку», — сказав в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.
Протягом  2017—2018 рр. Укрпошта планує придбати 150-200 нових автомобілів, в  тому  числі оновити до 20% магістральних авто. В планах компанії до 2021 року  років  масштабна  модернізація автопарку та зменшення середнього віку авто принаймні вдвічі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/