Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Онкологічні проблеми та їх вирішення. Досвід чернігівських лікарів. Відео


Від онкологічних захворювань щорічно помирають мільйони людей у світі.  В Україні ракові захворювання вийшли на другу статистичну позначку і поступаються поки що лише судинним захворюванням.

В Сполучених Штатах Америки онкологічні хвороби взагалі посідають перше місце. В Чернігівській області від захворюваності на рак щорічно помирає біля двох тисяч осіб. Більше тисячі з них помирає протягом року з моменту виявлення такої хвороби у пацієнта.

Про ці та інші «онкологічні»  проблеми говорили під час зустрічі з журналістами фахівці Чернігівського обласного онкологічного диспансеру напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку, який визначається 4 лютого.

Зокрема, про загальну картину епідемії онкозахворюваності на Чернігівщині, можливості її подолання, перспективні методи лікування раку, а також основні напрямки «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017–2021 роки» розповів журналістам головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб.

Завідувач відділення абдомінальної хірургії Роман Цісельський проінформував присутніх про сучасні методи лікування онкологічних захворювань.

Заступник головного лікаря з медичних питань Григорій Бардаков  розповів про впровадження інноваційних лапароскопічних методів хірургічного втручання та зупинився на оцінці діючої системи управління якістю Чернігівського обласного онкологічного диспансеру на відповідність вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2008/ДСТУ ISO 9001:2009.

Про інформатизацію онкодиспансеру, впровадження електронної картки пацієнта проінформував завідувач поліклінічного відділення Олександр Заїка.

Також лікарі презентували акції «Лютий – бородатий!».  У такий спосіб онкологи-чоловіки  медичного закладу підтримають всесвітній рух на підтримку боротьби з раком простати.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/