Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Онколог про нетрадиційні методи подолання раку

Онколог про нетрадиційні методи подолання раку


«Марк, що б ви робили, якщо б у вас було діагностовано рак?» — нещодавно запитав мій друг. У мене було багато часу, щоб подумати про це. Я з сумом бачив багато захворювань на рак в моєму житті, як з моєю власною сім'єю, так і з пацієнтами.

Марк Хіман, доктор медичних наук, на своїй сторінці Facebook та у веб-виданні theheartysoul.com  висловив своє нестандартне бачення подолання онкологічної хвороби. Ми переклали деякі основні тези цієї статті.

Марк Хіман:

Проблема полягає в тому, що традиційна медицина мислить застарілими категоріями, а її прогтоколи мають багато помилок, коли справа доходить до раку. Ми добре розрізаємо його хірургічними методами, спалюємо хіміє, отруюємо радіацією та наркотиками, але багато лікарів не в змозі лікувати причину раку.

На щастя, у нас є альтернатива: це «функціональний медичний підхід до раку»

Ви бачите, що звичайна медицина спрямована на визначення захворювань на основі стандартизації, місць розташування джерел онкології, а не з причиною, механізмом чи шляховими процесами.

Лікарі кажуть, що у вас вражена печінка, нирки, мозок або існують серцеві захворювання, але цей підхід, окрім як назви хвороби, нічого не говорить про причину.

Лікар насамперед, повинен запитати, ЧОМУ захворювання відбулося? Які основні причини призводять до захворювання?

Сучасна медицина наближається до хвороби, як механік, який намагається діагностувати, що трапилось з вашим автомобілем, прослуховуючи його шум, і ніколи не дивитться в всередину, щоб побачити, що відбувається там. А функціональна медицина дозволяє нам заглядати під капот. Це дає нам новий метод для визначення умов, в яких захворювання проростає і потім процвітає, а лікарям показує шлях, як почати змінювати ці умови.

Функціональне лікування дає змогу пацієнтам і практикам досягти справжнього здоров'я шляхом спільної роботи з метою вирішення корінних причин захворювання. Це нова, персоналізована модель діагностики та лікування, яка краще вирішує потребу запобігання та лікування хронічних захворювань. Одним словом, це ліки ЧОМУ, а не ЩО.

Лікарі функціональної медицини подібні до фермерів, які спеціалізуються  на обробці грунтів. Вони створюють здоровий грунт, тому шкідники не можуть прийти, і бур'яни не можуть процвітати. Здоровий грунт означає, що хвороба в ньому не може протриматись.

Отже, при захворюванні на рак фахівець з функціональної медицини каже, що так, нам все ще потрібні хімічні та інші звичайні підходи, але що ще ми можемо зробити? Як правильно культивувати здоровий грунт?

Захворювання на рак пояснюються дисбалансом в системі організму. Так багато людей роками «співтоваришують» з пухлинами і не знають про це.

Культивування здорового грунту

Численні причини можуть сприяти раку. А тому треба обробляти грунт, а не рослину. Це фундаментальний принцип сталого сільського господарства та сталого здоров'я.

Ми можемо  посилити імунну функцію та спостереження через зміни харчування та способу життя, а також живильні та фітотоптичні методи лікування. Ми можемо полегшити власну  систему детоксикації організму, щоб сприяти ліквідації канцерогенних сполук. Ми можемо покращити гормональний обмін і знизити канцерогенні ефекти занадто високого рівня інсуліну (більше того за хвилину) від нашої високої вмісткості цукру та вишуканої дієти з вуглеводів.

Іншими словами, рак — результат неправильного способу життя

Що ж робити? Змінити його. З одного боку, це могло б бути відмінною профілактикою онкології. З іншого, деякі пацієнти можуть розраховувати, що новий образ життя змінить їх і позбавить від пухлини. Адже відомо, що імунна система організму при певних умовах таки може виявляти ракові клітини і знищувати їх!

Ось 5 речей, які я б зробив, якби сьогодні мені поставили діагноз: «рак«.

5 власних стратегій зменшення утворення раку

Рак виникає в результаті дисбалансу в нашій системі, де імунна система не може боротися з пухлинами.

 1. Я перестав би вживати повністю цукор Цукор живить ракові клітини і сприяє їх розвитку, а також утворює діабет. Середній американець з'їдає за рік 69 кілограмів цукру та 66 — борошна! Те ж саме відбувається в решті світу, де 1,7 млрд чоловік страждають від ожиріння!Якщо ви хочете запобігти розвитку раку або хоча б взяти його під контроль, вам доведеться дотримуватися дієти, що підтримує в нормі рівень інсуліну.2. Я б виключив з раціону всі продукти, які мені не підходять.

  Що це за продукти? У всіх по різному. У великому дослідженні, опублікованому в журналі Американської медичної асоціації, було виявлено, що близько 35% американців страждають від підвищеної чутливості до глютену. Якщо такі люди кожен день вони їстимуть хліб, то рано чи пізно помруть або від раку, або від хвороб серця.

  Популярним тригером харчової алергії є і молочні продукти. До того ж вони пов'язані з резистентністю до інсуліну. Якщо такі люди постійно п'ють молоко, а погане самопочуття списують на стрес або втому від роботи, рано чи пізно їх запалений кишечник стане причиною дуже серйозних проблем.

  Прислухайтеся до себе. Якщо після якоїсь їжі, яка вам подобається, але не підходить, ви відчуваєте себе погано, відмовтеся від неї!

  3. Я б почав перейматися запальними процесами в своєму організмі.

  Запалення — прямий шлях до всіх серйозних хронічних захворювань, включаючи рак. Зазвичай вони починаються тоді, коли у вас розвиваються резистентність до інсуліну, аутоімунні захворювання або алергії.
  Якщо ви відчуваєте себе втомленими і пригніченими, налягайте на продукти, багаті Омегою-3. Кращі їх джерела: червона риба і лляне насіння. Вони допоможуть вашому організму впоратися із запальними процесами.

  4. Я б подбав про здоров'я свого кишечника.

  Мова тут не тільки про ризики розвитку раку товстої кишки. В даний час багато вчених активно тестують гіпотезу про те, що причиною раку може бути мікробіом товстої кишки. Іншими словами, причина може ховатися в бактеріях, які живуть в кишечнику.

  Що ж робити? Споживати якомога більше пробіотиків і пребіотиків: це кефір, йогурти. Також вам потрібні фітонутрієнти (лісові ягоди), куркумін (міститься в куркумі) і ресвератрол (його багато в вині і винограді). Це допомагає уповільнити запальні процеси в кишечнику.

  5. Я б уникав токсинів.

  Середній новонароджений з'являється на світ з 287 хімікатами, які знаходяться в його пуповині. Деякі з них нейротоксичні. До чого це я? До того, що ніхто з нас не може повністю уникнути поганого впливу токсинів.

  Але його можна зменшити! В першу чергу, потрібно уникати пестицидів, фталатів, бісфенолу А, антипиренів, важких металів (ртуть і свинець, в першу чергу).

  Не купуйте напої в пластиковій тарі. Не їжте складних напівфабрикатів. Уникайте прогулянок в центрах великих міст: свинець, який потрапляє в атмосферу від авто, що стоять в пробках, дуже небезпечний, якщо його концентрація вище звичайного.

  І пам'ятайте: рак — це не вирок

  Якщо докласти чималих зусиль, хворобу часто вдається перемогти. Ваше завдання — покладатися не тільки на лікарів, а й самого себе! Зробіть все можливе, щоб збільшити свої шанси!

  Будь ласка, поділіться цією важливою інформацією з друзями! Можливо, комусь вона врятує життя.

  Я закликаю вас відвідати  Робочу групу з питань навколишнього середовища (EWG), щоб дізнатися більше.

  Змініть свої думки, щоб змінити свою імунну систему.  Цю бонусну стратегію часто забувають, але це настільки ж важливо, як і інші стратегії вище. Існує безліч стратегій для боротьби з раком або профілактики онкологічних захворювань, включаючи  достатність сну , контролю рівня стресу та регулярне проведення на свіжому й чистому повітрі.

Якщо у вас діагностовано рак або ви ставитеся занепокоєнням з приводу діагностування сім'ї та друзів, найважливішим є спосіб мислення, а не страждання.

Хоча ми всі сподіваємося, що в один прекрасний день знайдуть чудодійні ліки від раку, існують речі, які ми знаємо вже зараз і якраз боротися з цією недугою треба теж не завтра, а сьогодні.

Наука про генетику раку змінюється. Дві людини, які мають один і той же вид раку, можуть бути зовсім різними за рівнем розвитку раку. Ось чому я дуже в захваті від роботи, яку доктор Патрік Зон-Шіонг робить в Каліфорнії з геномного раку, і створює цілеспрямовану терапію для лікування раку у кожного пацієнта окремо. Це та інші нові технології, поєднані з підходом до раку функціональної медицини, дають мені велику надію на нашу здатність надалі запобігати та лікувати цю хворобу в майбутньому.

Рак страшний, але майже завжди є щось, що ви можете зробити для поліпшення свого стану. Я закликаю вас подумати про рак по-різному і, що важливіше, не втрачати надії.

Більшість людей, читаючи це, зіткнеться з раком, як особисто, так і з родиною та друзями. Чи знайшли ви щось для себе позитивне у моїй статті?  Чи допомогла вам конкретна стратегія дієтичного харчуванн чи способу життя у цій ситуації? Поділіться своєю історією на моїй  сторінці Facebook .

Бажаючи здоров'я та щастя,

Марк Хейман, доктор медичних наук.

Ця стаття була перекладена sknews.net із сайту drhyman.com


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/