Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ольга Чередник: «Найболючіше – це безробіття в селах та малих містечках»


Наш крайОльга Чередник – юрисконсульт одного з найуспішніших сільськогосподарських підприємств на Чернігівщині – ТОВ «СП «Агродім». Окрім того, вона є депутатом Чернігівської обласної ради. Очолює обласну організацію партії «Наш край».

Про болючі проблеми агросектора та жителів села знає не з чуток. 

– Які конкретні питання було вирішено останнім часом, на чому плануєте зосередитися?

– І в обласній раді, і в «Агродомі» я займаюся вирішенням соціальних проблем. Часто пайовикам, яким потрібні гроші на лікування, навчання дітей, придбання житла в селі, платимо орендну плату наперед за 10 і навіть за 20 років.

Жителі сіл, де ми працюємо, звертаються до нас по допомогу при народженні дітей, на поховання. Допомагаємо одиноким, навіть не пайовикам.

Створюємо робочі місця у селах. Наприклад, у селі Голінка Бахмацького району збудували великий свинокомплекс, завели племінне стадо. Маємо дві молочні ферми, тримаємо курей, перепелів. А тепер будуватимемо житло для працівників, молодих спеціалістів.

– Які проблеми найболючіші для громад?

– Постійна нестача грошей у місцевих бюджетах, безробіття в селах та маленьких містечках. У віддалених населених пунктах погані дороги, рідко ходить транспорт. В селах зазвичай погані побутові умови, плачевний стан шкіл та клубів.

Моя позиція полягає в тому, що треба дати можливість громаді розпоряджатися своїми коштами. Розвиток бізнесу  дозволить створювати робочі місця, збільшить відрахування до бюджету.

– Ви вважаєте, що партія «Наш край» зможе вирішити ці проблеми?

– Не сумніваюся! «Наш край» – партія людей діла, ми об’єдналися, щоб вирішити проблеми села. Ми працюємо в команді, тому і результат є.

– Як ставитеся до того, що новий закон передбачає третину жінок у радах?

– Позитивно. Жінки вміють згладжувати гострі кути, заспокоювати суперечки чоловіків. Передусім жінки мають бути представлені в органах опіки, піклування, у справах сім’ї, медицині, освіті.

– Ви як голова обласного осередку партії знаєте всіх активістів. Хто ці люди?

– Партія «Наш край» – це партія патріотів Чернігівщини. Ми об’єднали мерів,  голів селищних та сільських рад, авторитетних підприємців-практиків.

Нам небайдуже до своєї справи, до своєї країни і до людей.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/