Четверг, 2 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Олена з Чернігова хоче жити, тож благає про допомогу

Олена з Чернігова хоче жити, тож благає про допомогу


Бельченко Олені Арсеніївні із Чернігова, 1976 р.н., у січні 2018 був поставлений діагноз «злоякісна меланома шкіри лівої завушної ділянки».

Про це повідомляє Оксана Храмцова на свой сторінці у Facebook.

За її словами, у 2018 р. Олена перенесла три операції (січень, червень, грудень) із видалення пухлин лівої підщелепної ділянки в м.Чернігові та Мінську. Вже витрачено чимало грошей і сім’я сподівалася впоратися з цим самостійно.

«Але в грудні 2018 року, після третьої операції, хвороба різко почала прогресувати. Олена готується до 4-ї операції й опромінення, після чого потрібна негайна імунотерапія. Повний курс – 1 рік. Вартість курсу – приблизно 80 тис. євро.

Це єдиний метод, що може врятувати життя молодій жінці. Впоратися з таким матеріальним навантаженням виявилося не під силу, тому сім’я просить про допомогу.

Кожна перерахована гривня може врятувати Олені життя. Будемо вдячні за будь-яку надану допомогу, зокрема й репост.

Я готова відповісти на всі запитання, бажаю їм допомогти, мій тел. +380504436206 Оксана Храмцова», – йдеться в повідомленні.

Реквізити для переказу грошей: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПриватБанк», номер картки 5168 7573 4531 7582 Бельченко Олена Арсеніївна

Усі необхідні документи додаються:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/