Понедельник, 13 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Олександр Шевченко виступив із заявою щодо заборони ворожої ідеології

Олександр Шевченко виступив із заявою щодо заборони ворожої ідеології


18 жовтня депутати від «Українського об`єднання патріотів» все ж таки домоглися включення в порядок денний Верховної Ради проекту закону про заборону в Україні ідеології «руского міра».

Автор цього законопроекту (№ 9139) народний депутат Олександр Шевченко на своїй сторінці у Фейзбуці зазначив, що документ не направлений проти росіян і російської культури, а він забороняє в Україні шовіністичну імперську ідеологію, через яку її адепти обгрунтовують окупаційну війну в Україні.

Ще кілька днів тому нардеп зазначав, що «ця ідеологія вже забрала десятки тисяч життів, а тому вона має бути заборонена, адже приносить лише страждання не лише українцям, а й росіянам, кримським татарам і всім іншим народам, які завжди жили в мирі і злагоді на нашій українській землі...»

Проте боротьба з внесенням до порядку денного важливого питання не завершена. Як повідомив Олександр Шевченко, фракція БПП внесла свій, нібито альтернативний законопроект. Але цей документ, як зазначає нардеп, лідер ВО «УКРОП» не є ефективний — більш того, в ньому навіть не згадується про ідеологію «русского міра» взагалі.
У зв’язку з цим, Олександр Шевченко як автор законопроекту, звернувся в прямому ефірі до українців та колег з Верховної Ради.

Пряма мова:

Звернення Олександра Шевченка

#likeukraine, друзі!Сьогодні ми, депутати від «Українського об`єднання патріотів» все ж домоглися включення в порядок денний Верховної Ради проекту закону про заборону в Україні ідеології «руского міра». Не проти росіян, не прити російської культури, а семе проти шовіністичної імперської ідеології, якою її адепти обгрунтовують окупаційну війну в Україні.Проте боротьба не звершена. Фракція БПП внесла свій, нібито альтернативний законопроект. Але такий, в якому навіть не згадується про ідеологію «руского міра».В зв’язку з цим, як автор законопроекту, в прямому ефірі звернувся до українців та колег з Верховної Ради.

Опубликовано Олександром Шевченко Четверг, 18 октября 2018 г.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/