Вторник, 16 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Олександр Рябоконь: «Перемога завжди залишає приємні враження»

3 квітня домашній матч двадцятого туру Чемпіонату України у вищій лізі, футболісти «Десни» провели в Чернігові на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна проти донецького «Олімпіка». Через перебування Чернігова у «червоній» карантинній зоні, матч проходив без глядачів.

Слід зазначити, що нещодавно головним тренером «Олімпіка» було призначено Юрія Калитвинцева — в минулому, одного із лідерів збірної України та київського «Динамо», син якого, Владислав грає в чернігівській «Десні».

В першій половині гри чернігівці володіли перевагою, але забити вдалося лише наприкінці тайму. Олексій Гуцуляк виконав навісну передачу з кутового, Денис Безбородько скинув м’яча на Андрія Тотовицького, який і відкрив рахунок.

В другому таймі малюнок гри не змінився. «Сіверяни» продовжували атакувати ворота суперника і на 69-й хвилині забили вдруге. Олексій Гуцуляк розпочав швидку атаку, виконав передачу на Єгора Картушова, той відпасував на Дениса Безбородька, який і відправив м’яч у ворота донеччан. Після забитого голу Чернігівські футболісти грамотно оборонялися і втримали переможний рахунок.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Перемога завжди залишає приємні враження. Матч був нелегким в психологічному плані».

Отже, після домашньої перемоги над донецьким «Олімпіком» з рахунком 2:0, «Десна» піднімається на четверту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар», третє – луганська «Зоря».

10 квітня матч двадцять першого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть вдома проти ФК «Олександрія».

Результати матчів 20 туру:

«Десна» (Чернігів) – «Олімпік» (Донецьк) 2:0.

СК «Дніпро-1» — ФК «Львів» 5:1. ФК «Маріуполь» — «Інгулець» (Петрове) 4:3.

«Рух» (Львів) –Зоря» (Луганськ) 0:2. ФК «Минай» — «Колос» (Ковалівка) 0:0.

«Ворскла» (Полтава) — «Шахтар» (Донецьк) 0:2. ФК «Олександрія» — «Динамо» (Київ) 1:2