Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Олегові Ляшку соромно за викрадені гроші


Коли Олег Ляшко навчався ще в інтернаті, він викрав у гаманці своєї вчительки один рубль.

Про це відомий політик, лідер Радикальної партії розповів 5 лютого в ефірі телепрограми «Шустер LIVE». 

Відповідаючи на звинувачення нардепа Сергія Лещенка Олег Ляшко заявив, що його хочуть дискредитувати справами 25-річної давності, і розповів, що йому соромно за деякі вчинки, які він зробив в молодості.

− Я в школі у вчительки з гаманця вкрав один рубль і підробляв 20 копійок, щоб купити більше на два пиріжки, − розповів він. − Так, робив я цю…Так що, мені повіситися тепер за це?

Але Лещенко процитував слова екс-заступника міністра МВС Геннадія Москаля про те, що в 1994 році Ляшко з фальшивим свідоцтвом помічника міністра внутрішніх справ обманював окремих працівників міліції, директорів магазинів та ресторанів, в результаті чого нібито незаконно заволодів майном на суму 2,5 млн карбованців, за що в 1994 році був заарештований і засуджений на шість років з конфіскацією.

Необхідно зазначити (напевно, Лещенко цього не знає), що кілька років тому Олег Ляшко був редактором відомої й популярної тоді газети «Свобода» (я особисто спочатку купував, а потім передплачував цю газету). У викривальних матеріалах він різко розкручував протизаконні дії правоохоронців, у тому числі й міліціонерів, котрі перебували на вищому щаблі влади. За це міліціонери-керівники, які мали колосальний вплив не лише на суди, не могли простити Ляшку цього.

− Кожна людина має авантюристичну і підприємницьку жилку... Кожна людина намагається чогось досягти в цьому житті. Сказати, що у мене легке життя було? Залізли б ви в мою шкуру. П'ять років в дитбудинку, 11 років в школах-інтернатах, без батька, без матері, працював з самого дитинства. Так, я працював, так, я крутився. Так, я не святий. Я, можливо, робив речі, за які мені сьогодні соромно, − заявив він.

Ляшко зазначив, що визнає факти зі свого життя 25-річної давності, але назвав їх оприлюднення політичним замовленням з метою його дискредитації.

Щодо 1 рубля, то Ляшко зазначив:

− Я в школі у вчительки з гаманця вкрав один рубль. І мені по сьогоднішній день за це соромно... В інтернаті ми брали 5 копійок, кидали їх в фотопроявник, тому що вони були жовті. А щоб зробити 20 копійок радянських, треба було, щоб вони були білими. Ми купували на 5 копійок три булочки, замість однієї, перевертаючи монету гербом догори…

sknews.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/