Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Олег Ляшко заблокував 83-річного Юрія Шухевича


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заблокував трибуну у сесійній залі Верховної Ради, де хотів виступити інший народний депутат – 83-річний Юрій Шухевич. Це сталося 15 листопада.

Олег Ляшко з трибуни вищого законодавчого органу країни обвинуватив колишню соратницю по спільній політично-ідеологічній роботі Юлію Тимошенко у тому, що вона нібито у часи свого прем`єрства займала активну позицію щодо необхідності продажу землі. «А тепер, коли стала в опозиції, − зазначив Ляшко, − вже стала займати іншу сторону і виступає проти продажу землі».

Нагадаємо, що згідно Регламенту, якщо у виступі попередній депутат назвав прізвище іншого колегу-депутата, той має слово на репліку. Але Юлія Тимошенко відрядила до трибуни Юрія Шухевича – сина Романа Шухевича, політичного діяча, радянського дисидента і політв`язня. У цей час до трибуни підбіг Олег Ляшко зі своїми соратниками і заблокували трибуну. «Я не проти Вас, Юрію Романовичу, ви ж знаєте, що завдяки мені Ви стали народним депутатом, А Тимошенко не чесно зробила, що відрядила Вас на трибуну!», − вигукнув Олег Ляшко.

lyashko-z-tymoshenko

А було колись... ще недавно: Ляшко та Тимошенко

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій, аби й надалі конфлікт не переріс у сутичку, оголосив перерву.

shuhevych-yurij-2Нагадаємо, що Юрій Шухевич пройшов до Ради на виборах 26 жовтня 2014 року за партійним списком «Радикальної партії Олега Ляшка», через що був знятий з посади голови УНА-УНСО.

Шухевич є одним з авторів законопроекту про розрив дипломатичних відносин з Росією.

Голосував проти затвердження Ірини Геращенко першим заступником голови Верховної Ради України.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/