Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Офіцери в жіночому монастирі вшанували пам’ять загиблих на Сході воїнів


Навчально-методичні збори з випускниками цьогорічних військових вишів, які проходили в 169 навчальному центрі завершилися 10 квітня культурною програмою у місті Козелець Чернігівської області.

Для усіх учасників заходу, близька 160 чоловік, Чернігівський обласний військовий комісаріат оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України, організував  екскурсії з відвідування місцевого музею ткацтва, Собору Різдва Богородиці та Данівського Свято-Георгіївського жіночого монастиря.

ДУХОВНІСТЬ АРМІЯ (4)Захисникам було представлено зразки історичного та сучасного мистецтва зібраного з Чернігівщини, зокрема предметів українського сучасної народної майстерності Народного художника України, Заслуженого діяча мистецтв України Нечипоренка С.Г.,  хасанські та кролевецькі рушники, український національний костюм та його належності, а також знаряддя праці для обробки льону.

ДУХОВНІСТЬ АРМІЯ (2)Під час відвідування Данівського монастиря, який був заснований в 1654 року в ім'я мученика Георгія ченцями Козелецького Свято-Троїцького монастиря, офіцери поставили свічки та вклонилися пам'яті військовослужбовцям, які загинули на сході нашої країни.

ДУХОВНІСТЬ АРМІЯ (3)

Віталій Кирилов


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/