Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Однолітки знущалися над школяркою у Чернігові

Однолітки знущалися над школяркою у Чернігові


Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства відносно неповнолітньої.   

Про це повідомило видання Біла хата, посилаючись на інформацію поліції Чернігівської області.

Співробітники сектору ювенальної превенції перевірили інформацію про учорашній конфлікт на дитячому майданчику і не знайшли підтвердження інформації про спробу зґвалтування школярки.   

Засвітло у другій половині дня 7 квітня на дитячому майданчику у Чернігові гралися неповнолітні хлопці та дівчата. Між підлітками та дівчинкою виник конфлікт, під час якого вони словесно ображали її, плювали, замахувалися пустою пластиковою пляшкою та палицею, а потім кинули в неї камінь.

Медики оглянули неповнолітню й відпустили додому. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України  «хуліганство».

Як стало відомо дещо пізніше, деякі ЗМІ повідомили про те, що дівчинку намагалися згвалтувати. Однак, як повідомила прес-секретар обласної поліції Юлія Ковтун, така інформація не відповідає дійсності. Дівчинку ніхто не намагався гвалтувати.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події та спілкуються зі свідками та учасниками події.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/