Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Обвинувачений у вбивстві сяде на лаву підсудних


СтрельбаjpgВнаслідок стрілянини біля Мегацентру в Чернігові було поранено двох осіб. Одного поранено в ступню, іншого в стегно. Одного із поранених доставили до реанімації, який не приходячи до тями – помер. По місту оголошено план «Перехват» для встановлення місцезнаходження зловмисника для затримання.

Ця подія сталася у квітні 2014 року в центрі Чернігова.

Стрілянина, влаштована вдень просто на вулиці в самому центрі міста, викликала чималий суспільний резонанс. Злочин тоді було розкрито правоохоронними органами «по гарячих слідах». Але підозрюваний переховувався, в тому числі й у різних країнах Європи. Його було затримано при в’їзді в Україну у вересні минулого року.

Прокуратурою Чернігівської області у зв’язку з завершенням досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо цього умисного вбивства.

Обвинуваченим в умисному вбивстві, скоєному на ґрунті особистих неприязних відносин, є 40-річний уродженець м. Сухумі, який має громадянство України і мешкав у Києві.

На даний час досудовим розслідуванням зібрана доказова база, яка свідчить про скоєння злочину саме цією особою.

Невдовзі обвинувачений буде на лаві підсудних.

За інформацією прес-служби прокуратури Чернігівської області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/