Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Обстановка на українсько-російсько-білоруському кордоні Чернігівщини


Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби Олександр ДУДКО.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 10,2 тис. осіб та 2,2 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського та транспортного потоків на 12% та 5% відповідно. Через державний кордон не пропущено 3 особи, з яких один громадянин Росії.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 7 осіб, на яких накладено штраф на суму 2380 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/