Пятница, 5 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Обмеження на продаж спиртного у нічний час у Чернігові можуть скасувати

Обмеження на продаж спиртного у нічний час у Чернігові можуть скасувати


Чернігівська міська рада просить мешканців міста висловити свою думку, стосовно питання про зняття обмежень на торгівлю алкогольними напоями після 22 години у м. Чернігові.

Проголосувати «за» чи «проти» цього може кожен мешканець міста, а знайти питання можна на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради в рубриці «Опитування» (права колонка).

З 28 листопада 2014 року у м. Чернігові діє рішення Чернігівської міської ради (45 сесія 6 скликання) «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Чернігова у нічний час». Метою прийняття рішення було попередження шкідливого впливу споживання алкоголю на здоров’я мешканців, зменшення порушень громадського порядку та кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

За офіційними даними управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради кількість випадків отруєння алкоголем за час дії зазначеного рішення зросло в 1,6 рази.

Надати коректну оцінку динаміці змін кількості порушень громадського порядку та кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння за даний період, немає можливості, оскільки відбулось реформування органів захисту правопорядку.

За таких обставин мета цього рішення не була досягнута, зазначають у прес-службі Чернігівської міської ради.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/