Вторник, 7 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Обіцянки-цяцянки народного депутата Сергія Березенка


Що обіцяв під час виборчої кампанії у 205 окрузі Сергій Березенко рівно рік тому.

У серпні 2015 р. громадська організація «Чернігівський освітній центр «Ініціатива» провела моніторинг передвиборчих обіцянок переможця проміжних виборів по 205 округу кандидата від БПП Сергія Березенка, які відбулися 26 липня 2015 року. За підрахунками активістів кандидат під час виборчої кампанії задекларував не менше 32 обіцянок як загальнодержавного так і місцевого рівня.

Під час моніторингу, окрім офіційної передвиборчої програми, були враховані також обіцянки, які політик давав на сторінках місцевої преси та своїх агітаційних видань.

Минув рік. Тож давайте разом подивимося на ці програмні задекларовані обіцянки і побачимо що з того вийшло насправді.

Перелік предвиборчих обіцянок кандидата по 205 виборчому округу Сергія Березенка:

 1. Провести повноцінну антикорупційну люстрацію ( з офіційної програми кандидата)
 2. Забезпечити функціонування інститутів громадського контролю над владою ( з офіційної програми кандидата)
 3. Організувати в Чернігові всебічне обговорення реформ щодо самоврядування та децентралізації ( з офіційної програми кандидата)
 4. Захищати права банківських позичальників, сприяти наданню доступних кредитів (з офіційної програми кандидата)
 5. Підвищити соціальний захист вразливих категорій чернігівців: пенсіонерів, багатодітних родин, інвалідів тощо (з офіційної програми кандидата)
 6. Покращити матеріально-технічний стан учбових та медичних закладів Чернігова, а також збільшити зарплати їхніх працівників (з офіційної програми кандидата)
 7. Провести реконструкцію чернігівського ЖКГ, відновити інфраструктуру міста, включно з дорогами, освітленням, зупинками, дитячими майданчиками тощо (з офіційної програми кандидата)
 8. Забезпечити містян безпроблемним доступом до адміністративних послуг (з офіційної програми кандидата)
 9. Посилити відповідальність за провокування ворожнечі (на ґрунті мови, ідеології, релігії тощо) ( з офіційної програми кандидата)
 10. Збільшити підтримку міських закладів національної історії та культури; створити умови для розвитку українського письменництва, музики, народної творчості (з офіційної програми кандидата)
 11. Працювати у тісній взаємодії з громадою округу (з офіційної програми кандидата)
 12. Я буду добиватися підзвітності громадянам державних структур та прозорості їхньої діяльності (з передвиборчої програми кандидата)
 13. Реформування системи судочинства (з передвиборчої програми кандидата)
 14. Створення умов для вільної, конкурентної, інноваційної економіки ( з передвиборчої програми кандидата)
 15. Зменшити державне регулювання економіки, крім стратегічних галузей (з передвиборчої програми кандидата)
 16. Обіцяю добиватися сурової персональної відповідальності держслужбовців за розкрадання та нецільове використання бюджетних коштів (з передвиборчої програми кандидата)
 17. Встановлення громадського контролю над тарифним регулюванням ЖКГ (з передвиборчої програми кандидата)
 18. Розвиток мережі будинків-інтернатів сімейного типу для дітей-сиріт (з передвиборчої програми кандидата)
 19. Облаштування футбольних полів, ігрових дитячих майданчиків та обладнання вело доріжок у Чернігові (з передвиборчої програми кандидата)
 20. Ремонт та облаштування доріг на Чернігівщині (з передвиборчої програми кандидата)

Крім того кандидат роздавав і інші обіцянки на сторінках місцевої преси та своїх передвиборчих видань. Вони наступні:

 1. Залучення інвестицій до Чернігівщини (Весть №644 от 14 мая)
 2. Наведення порядку у відстоюванні законних прав бійців АТО (Гарт№20 від 14 травня)
 3. Зростання якості медичних послуг – «Стратегія розвитку Чернігова 202» страхування здоров’я громадян (7 дней№29 от 16 июля)
 4. Будівництво вело доріжок протяжність 100 км (7 дней№29 от 16 июля)
 5. Забезпечення підприємств Чернігівщини держзамовленнями (Весть№644 от 14 мая)
 6. Будівництво каналізаційного колектора – ціна питання 19 мільйонів, з яких 5 мільйонів з міського бюджету, кілька мільйонів з підприємства «Чернігівводоканал», решта з держбюджету (10 мільйонів). Роботи по завершенню будівництва будуть виконані до кінця жовтня(Звітний інформаційний бюлетень Ради регіонального розвитку від 16 июля)
 7. Проведення тролейбусної лінії на вул. 50 років ВЛКСМ – на сьогодні підготовлена проектна документації і йде процедура виділення 10 млн грн. з держбюджету (Звітний інформаційний бюлетень Ради регіонального розвитку від 16 июля)
 8. Оновлення фасаду Катериненської церкви – у цьому році депутати з бюджетного комітету парламенту пообіцяли виділити кошти на оновлення фасаду (ГАРт №29 от 16 июля)
 9. Розвиток чернігівської економіки – відродження промисловості, створення нових робочих місць, допомога підприємцям та допомога по впровадженню міжнародних стандартів, необхідних для експорту( Весть №30 от 23 июля)
 10. Контроль над цілісністю РЛП «Ялівщина» (Гарт№26 від 25 червня)
 11. Монетизація пільг для населення (7 дней№27 от 2 июля)
 12. Сприяння виділенню коштів з Фонду регіонального розвитку чи закладення у бюджет на наступний рік коштів на фінансування ремонтних робіт в міській лікарні№1 та дитячій поліклініц №1 (7 дней№25 от 18 июня)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/