Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Новий випадок африканської чуми на Чернігівщині

Новий випадок африканської чуми на Чернігівщині


Неподалік с. Грабівка Куликівського району Чернігівщини виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

До таких висновків спеціалісти дійшли після результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. У двох пробах патологічного матеріалу, відібраного від 2-х свиней, які загинули на території колишньої ферми, був знайдений вірус (звіт про результати дослідження № 002016 п.м./18 від 06.03.2018р.).

Наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області створено комісію для проведення епізоотичного розслідування та вжиття заходів щодо недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Детальна інформація про результати епізоотичного розслідування, як повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області, буде оприлюднена після його проведення.

Наразі проводиться епізоотичне розслідування даного випадку та готуються матеріали до проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Куликівській районній державній адміністрації, розробляється план заходів та проводяться організаційні заходи по ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/