Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Новий спортивний комплекс для дітей відкрився на Чернігівщині


Ще одна добра справа відомого мецената, депутата обласної ради від Аграрної партії України, директора Ічнянського заводу сухого молока та масла Віктора Кияновського і його дружної команди небайдужих людей, – у мальовничому селі Гужівка, на Ічнянщині, в День знань урочисто відкрили новий спортивний комплекс.

Це – не просто чудовий спортивний майданчик біля місцевої школи, а справді сучасний комплекс – із гарними тренажерами, майданчиками для волейболу й баскетболу, біговою доріжкою, гойдалками для малечі, де багато зручних лавочок, на яких можуть тепер із задоволенням посидіти і дорослі, зокрема й люди похилого віку. Зрозуміло, все це відтепер діє абсолютно безкоштовно – можна прийти сюди, від душі потренуватися й відпочити. Зручно, затишно і ефективно, – дітлахи просто в захваті від такого дивовижного, щедрого подарунку, задоволені і їхні батьки, дідусі та бабусі!

Першого вересня спортивний комплекс відкривали усім селом. Звісно, завітало й багато людей з Ічні та Чернігова. Бо подія – дійсно неординарна. Це так добре – бачити водночас стільки щасливих облич! Символічну стрічку урочисто перерізали депутат облради, меценат Віктор Кияновський, керівник фракції аграріїв у райраді, директор ТОВ «Комбікормник» Микола Буренко та Гужівський сільський голова Тетяна Коломієць. Жителі села щиросердно дякували Вікторові Кияновському і своєму землякові – Миколі Буренку, а також – робітникам, котрі створили це диво власноруч (вони були присутні на цьому прекрасному святі).

Тепло відгукувалися про хорошу справу і голова райдержадміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, заступник голови РДА Валентина Рябчун, міський голова Оксана Андріанова, сільський голова Гужівки Тетяна Коломієць, директор місцевої ошатної школи Тетяна Івченко. А ось діти влаштували тут такий цікавий концерт, і так зворушливо, винахідливо, дотепно й весело дякували меценату та завзятим майстрам, що ми, дорослі, просто замилувалися цим дивовижним дійством і обдарованою малечею!

Віктор Кияновський подарував дітлахам і комплект спортивних м’ячів. Кожну дитину на цьому святі безкоштовно пригощали смачними морозивом і соками. Поспілкувалися ми з багатьма дорослими та дітьми, й переконалися, наскільки важливу для мешканців села справу зроблено.

– Вікторе Павловичу, ви ж сьогодні, у День знань, не лише в Гужівці побували? – поцікавилися у відомого мецената.

– Так, 1 вересня – це дуже велике свято для нашої дітвори і для нас, тому я зранку побував у Парафіївській школі – в Парафіївській об’єднаній громаді, привітав першокласників, – почав розповідати Віктор Кияновський. – Зараз до школи в Парафіївці пішло 36 дітей. Отже, цього року – є два класи першокласників. Це свідчить про те, що, попри всі труднощі, все-таки дійсно є позитивні зміни – і в нашому краї, на Ічнянщині та Чернігівщині, і в нашій славній Україні! Я допоміг із меблями для першого-другого класів (вручив сертифікат). Звісно, кожний першокласник одержав подарунки – канцтовари для школи, солодощі.

– Але ж, знаю, ви не лише в Парафіївці привітали першокласників?

– По всьому Ічнянському району учні, котрі вперше пішли до школи, отримали подарунки – від нас з Юрієм Болоховцем, як депутатів обласної ради, та Аграрної партії України. Зрозуміло, ми дбаємо про школярів не тільки цього дня, а постійно. І не розділяємо, що це – Ічнянська громада, а це – Парафіївська. Допомагаємо скрізь. Взагалі, я депутат обласної ради, тож мої виборці – це вся Чернігівщина!

– А як виникла ідея – спорудити спортивний комплекс у Гужівці?

– Справа в тому, що мешканці Гужівки захотіли мати такий спортивно-оздоровчий майданчик. Ми провели соціологічне опитування в Ічнянському районі в зв’язку з питаннями децентралізації, то цікавилися у людей і їхніми бажаннями в соціальній сфері. І от я подивився: жителі Гужівки хочуть, щоб у них був гарний спортивний майданчик, аби було де займатися діткам. Тому я поставив завдання Миколі Буренку (він очолює фракцію аграріїв у райраді), керівнику ТОВ «Комбікормник». Адже Микола Іванович – житель Гужівки, а працює в Ічні, у нашій корпорації… Він вивчив це питання, поспілкувався з сільським головою та знайшов порозуміння, і от новий спортивний комплекс з’явився буквально за місяць! Причому тепер можливість займатися спортом мають і п’ятирічні малюки, і вже дорослі юнаки та дівчата.

– Всі ці чудові тренажери виготовлені вашими умільцями?!

– Так, вони дійсно постаралися! І коли тренуєшся тут, то працюють усі м’язи тіла. Тобто ми прагнемо, щоб наші діти були здоровими, адже це – наш девіз: «Здорова дитина – успішна країна!». Хай краще учні займаються тут, ніж хтось буде курити й випивати десь у підворітті. Аграрна партія України прагне, щоб у селах та містах, в усій нашій державі, була здорова нація. Тому кожна наша дитина (учні перших – четвертих класів) на Ічнянщині може нині щодня випити стакан натурального, якісного молока. І це – наразі найкращі інвестиції в майбутнє! Ви ж бачите, як ці діти в Гужівці щасливо усміхаються і як у них горять очі. Бо дітлахи – це найліпші експерти, вони щирі, якщо їм добре, коли їм подобається, то це одразу ж видно!

– Отже, три спортмайданчики для дітвори з’явилися в Ічні, тепер – спортивний комплекс у Гужівці. Ці добрі справи продовжуватиметься далі?

– Аякже! У нас в плані тепер – Івангород. Там теж хочемо облаштувати дитячий спортивно-оздоровчий комплекс. Цим займатиметься мій колега – депутат обласної ради Юрій Болоховець. Ми з ним уже поспілкувалися на цю тему. Юрій Віталійович допомагатиме, як меценат, а Микола Буренко та його майстри все обладнають. І, безперечно, ми цим займатимемося далі.

– Незабаром, 29 жовтня, відбудуться вибори в Ічнянській об’єднаній громаді.

– Це – добре! Оберемо повноцінний місцевий орган самоврядування, до якого, сподіваюсь, потраплять активні, відповідальні та порядні депутати.

Виберемо голову нашої громади, який повинен нас згуртувати для вирішення усіх важливих справ. І щоб у кожному населеному пункті був ось такий дуже гарний спортивно-оздоровчий майданчик для дітей! Бо мають бути справи, а не порожні обіцянки, які не виконуються. Ми знаємо, що вже застосовуються брудні й облудні технології, і безсовісні політики розповсюджують неправду, а виборців, як і раніше, намагаються підкупити, не шкодуючи на це грошей. Я до подібних «технологів» ставлюся з презирством. Бо ніколи не займався і не займатимуся таким брудом. Та я краще ці гроші віддам дітям, ось на такі проекти, які даватимуть реальну користь нашим людям!

– Ми бачимо на цьому яскравому святі людей із навколишніх сіл, з Ічні та Чернігова, керівників сільських рад та депутатів районної ради…

– Ми їх сюди запросили, щоб вони переконалися, настільки це добре й важливо для жителів, і застосовували цей приклад у себе вдома. Краще хай у нас споруджуються і процвітають отакі спортивно-оздоровчі комплекси, ніж якісь пивниці. Хочеться пишатися своєю державою, дітьми та онуками, щиро говорити, що ми живемо в найкращій країні – Україні!

Спілкувався Сергій Дзюба

Фото Віктора Кошмала


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/