Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Новий мамограф придбав Чернігівський онкодиспансер


Презентація нового мамографічного приладу відбулася в онкодиспансері 23 листопада. Вартість обладнання склала три мільйони сто тисяч гривень. Це кошти платників податків області.

Продуктивність роботи кабінету з новим апаратом – близько 5-6 тисяч досліджень на рік. В архіві пам’яті нового мамографа може зберігатися до 40 тисяч результатів досліджень стану здоров’я жінок. Це значно підвищує ефективність та оперативність роботи, особливо – у випадках повторного обстеження або постійного нагляду лікаря.

Як прокоментував мету придбання нового апарату головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, діагностування захворювання на рак молочної залози на ранніх стадіях можливе за допомогою мамографічного апарату. Але навіть у профільному закладі – онкологічному диспансері – донедавна був лише один такого роду прилад, продуктивності якого для забезпечення потреб жителів усієї області було замало. Крім того, наявний мамограф працював лише на плівці, тож кожне дослідження потребувало вартісних витратних матеріалів.

Уляна Ковальчук


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/