Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нового директора лісівники пригрозили вивезти силоміць на тракторі

Нового директора лісівники пригрозили вивезти силоміць на тракторі


Епопея довкола ДП «Городнярайагролісгосп» на Чернігівщині продовжується.

Після того, як 3 жовтня колектив підприємства не допустив на територію керівництво КП «Чернігівоблагроліс», яке прибуло в Городню зі спробою представити новопризначеного виконуючого обов’язки директора, напередодні влаштував акцію протесту з перекриттям дороги і фактично блокував роботу сесії обласної ради.

На цій сесії повинно було обговорюватись питання передачі лісів колишніх агролісгоспів у відання об’єднаних громад, затишшя тривало недовго.

У понеділок, 19 листопада, в Городню знову приїхали генеральний директор КП «Чернігівоблагроліс» Олександр Клишта зі своїм першим заступником Володимиром Никончуком. Вони привезли з собою й Валерія Карпушенка, призначеного наказом КП «Чернігівоблагроліс» 16 листопада на посаду директора ДП «Городнярайагролісгосп».

Ситуація повторилась – працівники підприємства не пустили делегацію й на поріг. Ні вмовляння, ні переконання не змусили колектив змінити свою позицію. Лісівники впевнені: контракт з новим директором укладається на три місяці – на строк, необхідний для «роздерибанення» підприємства до передачі лісів у громади.

— Тільки спробуйте увійти силоміць – ми вашого нового директора вивеземо на стільці з кабінету за допомогою трактора! – лунало з натовпу. –Їдьте, звідки приїхали! Дайте нам спокійно працювати! Ми це підприємство сімейними династіями з колін піднімали, не дамо сюди чужі руки запустити!

Втім, не обійшлось і без невдоволених. Зокрема, працівник підприємства Сергій Губський висловив претензії щодо зобов’язання лісників косити сікорами. Чи має право взагалі лісник косити, яка норма та яка оплата? – ставив питання він.

«Побачимо, чи звільнять мене після цього виступу», — додав він.

Конфлікт не передбачав позитивного вирішення, тож обидві сторони викликали провоохоронців.

Врешті керівництву КП «Чернігівоблагроліс» довелось повертати назад, у Чернігів. Оскільки колектив категорично не визнає законності звільнення свого директора Ігоря Надточея і чекає рішення з цього приводу суду, який повинен відбутись у грудні, допускати новопризначеного директора до роботи лісівники не мають наміру.

Валерій Карпушенко ж – той самий новопризначений директор – до кінця робочого дня стояв на вулиці біля адмінприміщення лісгоспу. І переконував працівників лісгоспу, що їм все ж доведеться працювати під його керівництвом. Тим більше, що відїжджаючи, Олександр Клишта і Володимир Никончук неоднозначно заявили – мовляв, ніде ви не дінетесь. Заблокуємо рахунки, не отримуватимете заробітної плати – змушені будете пристати на наші умови. Втім, колектив погроз не злякався і збирається відстоювати свої інтереси до останнього.

Джерело: Новини Городнянщини

Публікація за темою:

Городнянські лісівники з Чернігівщини проти керівника-«парашутиста»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/