Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Новітні козаки — у роботах харківського художника Сергія Пущенка


Від попелу Майдану до портретів добровольців на війні. Харківський художник Сергій Пущенко презентував підсумки роботи у лавах 5 ОБАТ ДУК/УДА. 

До Дня захисника Вітчизни Національний музей літератури України приурочив відкриття виставки «Портрети добровольців на війні». 110 Портретів добровольців легендарного 5 Окремого батальйону ДУК/УДА зроблені рукою одного майстра – харківського художника Сергія Пущенка – зібрані у виставковій залі музею і будуть виставлятись до кінця жовтня.

Сергій Пущенко відомий в Україні своїми серіями козацьких портретів та сюжетних полотен на козацьку тематику. Крім того — член Спілки журналістів України – Сергій Пущенко пише легенди до своїх картин, де описує звитягу, кмітливість та гумор українського козацтва.

Портрети добровольців друг Художник (так називають митця у батальйоні) писав з натури на базі УДА у Великомихайлівці та на передових позиціях Східного фронту.

Художнику вдалося майстерно передати саме козацький дух нинішнього добровольчого та волонтерського руху – дух мужності, жертовності і честі.

Церемонію відкриття виставки вшанувала своєю присутністю особисто знана і любима у батальйоні Ада Миколаївна Роговцева. Митці, журналісти, волонтери мали змогу спостерігати дивне явище – з полотен у зал зійшли новітні козаки. То бійці батальйону, які позували Художнику, з’їхались привітати майстра з завершенням епохального проекту.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/