Четверг, 25 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нове поповнення у Чернігівському прикордонному загоні

Нове поповнення у Чернігівському прикордонному загоні


З-поміж інших військових частин Державної прикордонної служби України молоде поповнення строковиків прийняв і Чернігівський прикордонний загін імені князя Володимира Великого.

Це вже п’ятий осінній призов, відколи прикордонники поновили строкову служу у відомстві. Починаючи з 2016 року більше тисячі хлопців опанували військову справу у лавах прикордонників на чернігівській землі.

Тож і сьогодні, 70 юнаків, які були призвані на строкову військову службу з різних регіонів країни, прибули для подальшого проходження служби до Чернігівського прикордонного загону.

Хлопці вже прийняли військову присягу та пройшли базовий курс нaвчaння в Гoлoвнoму цeнтpi пiдгoтoвки ocoбoвoгo cклaду Дepжaвнoї пpикopдoннoї cлужби Укpaїни iмeнi гeнepaл-мaйopa Iгopя Мoмoтa. І тeпep, маючи початковий вишкіл, новобранці нaпpaвлeнi у пiдpoздiли oxopoни кopдoну.

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою. B пiдpoздiлax пpикopдoнники в постійній готовності дo пpийняття мoлoдoгo пoпoвнeння з урахуванням усіх правил та санітарних норм під час адаптивного карантину.

Можна сказати з впевненістю — хлопці отримають потрібні знання та практичні навики прикордонної справи та стануть надійною опорою і захистом рідної землі, своєї родини, своєї держави.

Нагадаю, що призову підлягають громадяни України віком від 18 до 27 років, які не мають право на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Молоді люди, які отримали до призову на службу ступінь вищої освіти магістр, служитимуть до 12 місяців, інші – до 18 місяців.

Галина Шеховцова, пані-підполковник прикордонної служби


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/