Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Нове погруддя встановили у Березному композитору Григорію Верьовці


Три роки жителі села Березне просили обласну владу допомогти відновити бюст відомого композитора і диригента Григорія Верьовки. Старе погруддя було знищене вандалами. Врешті-решт місцева громада взяла ініціативу на себе — і тоді розпочалася робота над створенням нового пам’ятника. Бюст композитора урочисто вікривали піснями, автором яких є Григорій Верьовка.

У Березному встановили нове погруддя композитору Григорію Верьовці. На відновлення бюсту жителі селища чекали три роки. У 1995 на одній із головних вулиць Березного встановили перший бюст композитору. Проте згодом він був знищений вандалами. Місцева громада віришила об’єднатись та розпочати спільну роботу над відновленням пам’ятника. Ініціативу підтримала обласна рада.

До роботи над бюстом запросили скульптора Михайла Бевеня із Ужгорода. Митець каже, старе погруддя було непропорційне. Робота над новим бюстом вимагала багато часу та сил. Проте це було того варте.

Погруддя урочисто відкрили піснями композитора Григорія Верьовки. Присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Березна має стати центром однієї із ОТГ. Жителі кажуть, центр громади буде осередком культури. У планах селищної громади чимало проектів. Один із них — пам’ятник Тарасу Шевченку. Роботу над ним хочуть розпочати вже у наступному році.

Сівер-центр


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/