Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нотаріуси у сквері розповіли людям як убезпечити себе від втрати майна

Нотаріуси у сквері розповіли людям як убезпечити себе від втрати майна


7 вересня представники Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області влаштували цікавий захід для жителів обласного центру.

У сквері ім. Богдана Хмельницького вони провели свій черговий воркшоп. Тему заходу обрали таку: Актуальні питання вчинення нотаріальних дій.

Кожному протягом життя хоча б раз доводилося або ще доведеться звертатись до нотаріуса з різними питаннями, а це й посвідчення договорів, угод, оформлення прийняття спадщини, купівля або продаж житла, іншої нерухомості тощо...

При цьому, досить часто виникає безліч запитань. Наприклад. багато хто з пересічних громадян не розуміє, чим відрізняється договір дарування від договору купівлі-продажу.

Для цього варто знати найелементарніші правові норми.

Які документи обов’язково потрібно мати особі при зверненні до нотаріуса за вчиненням нотаріальних дій? Як продати, купити, обміняти, подарувати нерухоме майно? Що являє собою договір довічного утримання? У яких випадках нотаріус може правомірно відмовити у вчиненні нотаріальної дії? Які є особливості оформлення спадщини за законом та за заповітом?

Саме про це фахівці відділу з питань нотаріату вели розмову.

Такий формат зустрічей дає позитивний ефект, адже «живе» спілкування про серйозне та актуальне набагато краще сприймається, ніж «кабінетне». Та й виявляється, при  такій атмосфері теж можна розглянути проблемні питання і при цьому знайти спільне їх вирішення.

Інна Кебец


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/