Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Носівська громада стане більш квітучою

Носівська громада стане більш квітучою


У Носівській об`єднаній територіальній громаді, яку очолює Володимир Ігнатченко, активно працюють над поліпшенням благоустрою й озелененням населених пунктів ОТГ.

Про це повідомила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга.

За її словами, на черговій сесії депутати міськради внесли зміни до програми благоустрою громади та виділили додаткові кошти для придбання квітів. Крім того, у громаді цього тижня пройшов День довкілля, під час якого висадили туї, ялівець та інші дерева і кущі у Носівці, селах Володькова Дівиця та Козари.

«Дощ хоч і вніс певні корективи у проведення громадської толоки з благоустрою території громади, однак закуплені саджанці туї, дуба білого та червоного, ялівця скельного і козачого, ялини, горіха, липи, калини були висаджені, як і планувалося», — розповіла секретар Носівської міськради. 

Людмила Недолуга уточнила, що до толоки долучилися, як школярі, так і представники старшого покоління Носівської громади.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/