Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ніжинські студенти-аграрники добре знають конституційні права й обов’язки


У цьому переконалися організатори лекції на тему «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті», яка відбулася 7 грудня у Ніжинському агротехнічному інституті. У заході взяли участь 47 студентів старших курсів ВНЗ.

nizhyn-2Напередодні Дня захисту прав людини, який відзначається 10 грудня, особливо важливо нагадати кожному про його права та свободи, не забувши про обов’язки.

Урок-лекція проходила у форматі діалогу та сприяла актуалізації знань студентів, які обговорювали питання: «Що таке Конституція? Які особливості має Основний Закон Держави? У чому його головний сенс і практичне значення? Які права та обов’язки має громадянин?»

Ніжин (1)
В результаті заходу студенти поглибили свої знання про роль громадянина, його права та обов’язки, існуючий державний устрій та важливість участі кожного в конституційному процесі. Завдяки відеоматеріалам та інформаційним буклетам, розроблених Міжнародним центром перспективних досліджень, студенти отримали уявлення про принципи формування головного документу країни, історію створення Конституції України, як відбувається забезпечення конституційних прав та свобод громадян та багато інших аспектів.

nizhyn-4Це вже шоста зустріч із молоддю в рамках серії заходів, організованих Міжнародним центром перспективних досліджень у партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України».

Оксана СТЕЛЬМАХ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/