Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ніщо людське мені не чуже, − Маркс писав, а депутати цей принцип реалізують?

Ніщо людське мені не чуже, − Маркс писав, а депутати цей принцип реалізують?


В одній із своїх фундаментальних праць Карл Маркс колись писав: «Ничто человеческое мне не чуждо». І хоча він аж у позаминулому столітті це відзначав, наші депутати, схоже, втілюють марксистські принципи саме сьогодні... Хоча ми не можемо обвинувачувати будь-кого, навіть і депутатів, у якихось протиправних діях  - нехай розбираються фахівці. Ми ж подаємо на розсуд читачів текст заяви, яку отримали від політичної партії «Наш край».

Заява партії у зв’язку з корупційним інцидентом в Чернігівській облраді

31 березня чернігівські медіа повідомили про те, що заступник голови Постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції, член фракції “Наш край” Артур Зінов’єв підозрюється в отриманні коштів за сприяння у вирішенні питання оренди одного з комунальних приміщень.

Партія «Наш край» виступає за якнайшвидше та об’єктивне розслідування цього інциденту.

“Наш край” незмінно залишається принциповим щодо боротьби з корупцією — ми рішуче підтримуємо боротьбу із цим ганебним явищем у всіх його проявах. Наша політична сила налаштована на викорінення хабарництва з усіх сфер життя нашої держави. Ті, хто представляють “Наш край”, мають бути гідними звання народного обранця та чистими перед законом, громадою та партією.

Чернігівська обласна організація “Наш край”

Від редакції: Нагадаємо, що напередодні отримання цієї заяви обласні ЗМІ проінформували своїх читачів про затримання поліцією Артура Зінов`єва під час отримання ним неправомірної вигоди.

Артур Зінов`єв, 1989 року народження, обраний депутатом Чернігівської обласної ради від Городнянського району. Перед тим працював у деяких виборних штабах кандидатів у депутати, зокрема, Миколи Зверєва. В обласній раді займає керівну посаду - він є заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції, депутатська фракція Політичної партії «НАШ КРАЙ». Голова громадської організації «Чернігівське обласне об'єднання« Милосердя і доброта »

Фото використане з Одноклассников.ру.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/