Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Німці допомогли українським військовим музикантам


У Військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується в Чернігові, святкували потрійне свято.

По-перше, музиканти відзначали День частини, по-друге, солістка Центру Марина Гончаренко отримала почесне звання народної артистки України, і по-третє − надійшла довгоочікувана гуманітарка з Німеччини. А це й пульти для нот, шкіряні торбинки для зберігання нот та інші потрібні приладдя стануть в нагоді військовим під час концертів на Сході України.

Німецькі музики не почутках знають про події на Донбасі, завжди готові допомогти воїнам, які захищають рідну землю від російських загарбників на Сході нашої рідної Вітчизни та членам їх сімей.

Артисти Військово-музичного центру постійно вдосконалюють свою майстерність, адже вони, без сумніву, є справжніми професіоналами своєї справи.

Вже після урочистостей колектив Військово-музичного центру знову збирається з концертами на передову, адже їхня підтримка зараз вкрай необхідна бійцям.

Олександр Штупун


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/