Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Німеччина: нагорода для українського письменника з Чернігова

Німеччина: нагорода для українського письменника з Чернігова


Редактора газети «Чернігівщина», президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України, письменника Сергія Дзюбу щойно нагородили в Німеччині престижним дипломом «Grand Prix» – за книжку віршів «Гріх любити неталановито!».

Книга вийшла там у перекладі німецькою мовою та отримала значний резонанс. Зокрема, свою рецензію на цю книжку написав відомий німецький письменник Фолькер Маасен.

Таким дипломом «Гран-Прі» міжнародна громадська організація «Farben der Kunst», яка успішно об’єднує в Німеччині творчих людей (письменників, художників та акторів) відзначає знаних поетів із різних держав за їхні книги, котрі побачили світ у Німеччині, та видатні досягнення в літературі. Голова нагородної комісії – відомий німецький поет, прозаїк, драматург, перекладач, журналіст, видавець і громадський діяч Генріх Дік.

Тож приємно, що найвищою нагородою «Farben der Kunst» відзначений саме український письменник, мешканець нашого славного Чернігова!

Ганна Маджуга


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/