Четверг, 2 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Нічого найсвятішого немає, ніж захищати рідну землю − Ігор Вдовенко


Нічого шляхетнішого й найсвятішого немає в світі, ніж захищати рідну землю, − Ігор Вдовенко, голова Чернігівської обласної ради.

− Серед нас є люди, у яких залишаються ще ілюзії до добросусідства нашого північного сусіда. Я би дуже радив сходити таким людям до тих могил, не тільки до 33-х, а й до багатьох інших, вклонитись тим могилам і ці ілюзії розвіються, − зазначив під час свого виступу перед учасниками патріотичного заходу голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко. – Якщо такі ілюзії не розвіються, то нехай подивляться в очі матерям, дружинам, дітям тих воїнів, що лежать в сирій землі…. Нічого шляхетнішого, найсвятішого й поважнішого немає в світі, ніж захищати рідну землю.

Сергій Фесенко − заступник Чернігівського міського голови підкреслив, що незважаючи на численну військову перевагу ворожих сил, у тому числі й російських кадрових офіцерів і військових підрозділів, бійці 13-го батальйону не віддали жодного клаптика своєї землі ворогу. Сьогодні бійці втретє захищають на фронті східні рубежі Вітчизни. «Ви справжні герої України, які мужньо відстоюєте у війні з ворогом нашу незалежність», − зауважив посадовець.

У Чернігівському обласному філармонійному центрі відбулися заходи з нагоди річниці створення 13-го батальйону територіальної оборони. Під час заходу представники місцевої влади вручили державні нагороди родинам загиблих вояків, а також відзначили інших бійців батальйону за мужність та відданість своїй Вітчизні.Обсуждение: 1 коментар
  1. Що Ви маєте на увазі, шановний читачу? Хто кого, кому і куди «сліває»?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/