Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Незаконно вивезти дитину з України – не вдалося


2 вересня через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич», на автомобілі Ніссан виїжджали з України, в якості пасажирів, мати з двома дітьми, один з яких неповнолітній хлопчик.

Під час паспортного контролю у прикордонного наряду виникли сумніви, щодо дійсності виданої приватним нотаріусом на Чернігівщині нотаріально засвідченої згоди батька для виїзду дитини за кордон.

Про це повідомив підполковник Олександр ДУДКО − помічник начальника Чернігівського прикордонного загону-начальник прес-служби.

В результаті перевірки встановлено, що в той же день мати з дітьми вже намагалася виїхати з України через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», при цьому не маючи на руках жодної довіреності. Мало того, на момент «видачі довіреності» батько неповнолітньої дитини вже тривалий час знаходився за кордоном, а сам бланк згоди виявився відсутнім в «Єдиному реєстрі спеціальних бланків».

В результаті неповнолітньому громадянину України, у зв’язку із відсутністю згоди батька, у виїзді за кордон відмовлено.

В діях же матері вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального Кодексу України, про що інформовано Чернігівське відділення ГУНП в Чернігівській області.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/