Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Невже підприємці Чернігівщини порозумілися з податківцями?


Меморандум про співпрацю укладено між Головним управлінням ДФС в області, Коаліцією «Сіверщина» та Громадською організацією «Сяйво Сіверщини».

Черговий крок до розвитку співпраці зробили напередодні Дня підприємця Головне управління ДФС в області, Коаліція «Сіверщина» та Громадська організація «Сяйво Сіверщини». Керівники цих органів урочисто підписали Меморандум про співпрацю.

Метою спільних дій є подальший розвиток взаємодії між українськими роботодавцями, професійними спілками, громадянським суспільством та представниками державних фіскальних органів задля забезпечення економічного розвитку Чернігівської області. Цьому сприятиме вироблення єдиної узгодженої позиції з питань формування та реалізації державної політики у сфері оподаткування, що також передбачено Меморандумом.

Для співробітників фіскальної служби партнерські відносини і постійний діалог з сумлінними платниками податків є одним із основних аспектів діяльності. Завдяки збільшенню кількості підприємців, що добровільно сплачують податки, спостерігається ріст надходжень до бюджетів усіх рівнів. З початку цього року вже перераховано понад 4,8 мільярдів гривень, значна частина яких надійшла до місцевих бюджетів. Завдяки цьому забезпечується покращення соціально–побутових умов та відбувається оновлення інфраструктури нашого краю.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/