Среда, 8 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Несподівану знахідку знайшли в лісі представники Національних дружин

Несподівану знахідку знайшли в лісі представники Національних дружин


Під час пошуків чорних лісорубів в Количіївському лісі, що на території Іванівської ОТГ на Чернігівщині Національні дружини натрапили на несподівану знахідку — висаджену і гарно облаштовану плантацію з коноплі.

Дружинники розповіли, що конопляна плантація була захована в хащах лісу — місце, куди не сунеться звичайний грибник, а самі рослини в «доглянутому» стані, поряд них не було взагалі ніякої іншої рослинності. Дружинники прийшли до висновку, що плантацією регулярно «піклувались», а отже її там висадили і доглядали.

Протягом тривалого часу влаштовувались засідки, щоб вистежити людину або людей, які висадили коноплі. На превеликий жаль, це не дало бажаних результатів.

«Шукати їх просто по полях і лісах — складна і невдячна справа, — дізнаються представники Нацдружин.  — Знайти їх можна тільки, якщо знаєш де вони або, як ми — випадково. Існує практика пошуку таких конопляних плантацій з повітря, але на це як мінімум потрібна відповідна техніка, якої у нас зараз немає».

Але представники Національної дружини наповнені оптимізмом. Вони кажуть, що сидіти, склавши руки, то не в їхньому дусі.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/