Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Негода для водіїв на шляхах Чернігівщини не страшна — дорожники працюють


Дорожники продовжують роботи з проявами негоди. Дорожнє покриття розчищається технікою та обробляється протиожеледними сумішами.

Роботи з зимового утримання доріг виконує ДП «Чернігівський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Всього впродовж минулої доби на дорогах загального користування працювало 106 од. спецтехніки та 144 працівників. Філіями ДП «Чернігівський облавтодор» було використано 852 тон пісчано-сольової суміші та 20 тон технічної солі.

З ПОЧАТКОМ НЕ СПРИЯТЛИВИХ ПОГОДНИХ УМОВ ТЕХНІКА ТА ПРАЦІВНИКИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ЦІЛОДОБОВОМУ ЧЕРГУВАННІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАДОВІЛЬНОГО СТАНУ ПРОЇЗДУ ДОРІГ. Фотодокази ТУТ.

Увага! Враховуючи ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає водіїв бути вкрай уважними за кермом та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Нагадаємо, у випадку різкого погіршення погодних умов із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом водії можуть за телефонами цілодобової диспетчерської служби (0462) 661 893 або (0462) 699-566.

Анастасія КРОПИВНИЦЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/