Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Не спортивні баталії у Чернігівській обласній федерації футболу. Відео


21 березня обрано голову Чернігівської обласної федерації футболу. Ним став Геннадій Прокопович. 

Не зрозуміло, що можна було (та й навіщо) приховувати від громадськості та представників засобів масової інформації під час роботи звітно-виборної конференції Чернігівської обласної федерації футболу? Але, як кажуть, якщо намагаються щось укривати, то є що, мабуть, щось приховувати?

Це намагалися й з`ясувати ті, кого не пускали до конференц-зали. Але де там! На вході стояли кремезні хлопці, які навіть поліції, що приїхали на прохання журналістів, не представилися. Навіть у їх же присутності під час словесно-фізичного конфлікту хтось розбив скло на дверях, за якими звітував керівник обласної федерації з футболу Геннадій Прокопович.

Врешті-решт вдалося прорвати блокаду, й невеличкій групі журналістів пощастило прорізатися до зали, де йшло бурхливе обговорення звіту керівника. 

футбол (8)У результаті відкритого голосування, делегати конференції переобрали на новий термін голову федерації. Ним знову став Геннадій Прокопович. За дві інші кандидатури проголосувала мінімальна кількість присутніх.

футбол (5)Були й тут деякі курйози. Наприклад, у присутності представників Всеукраїнської федерації футболу (з Києва), головуючий Геннадій Прокопович навмисно не включав до складу виконкому федерації кандидатуру голови Чернігівського обласного осередку фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Андрія Кужельного, прізвище якого делегати пропонували кілька разів. Представник з Києва – з Всеукраїнської Федерації футболу − спробував, було, заперечити головуючому, але той обґрунтував своє рішення достатньою кількістю кандидатур у списку.

Отож, згідно результатів голосування, керуватиме обласною футбольною федерацією, як вже зазначалося, Геннадій Прокопович.

футбол (2)

футбол (3)

футбол (4)
футбол (6)

футбол (7)
футбол (9)

футбол (10)

футбол (11)

футбол (12)

футбол (13)


Обсуждение: 1 коментар
  1. Коментарі до цієї публікації не активуються через неприйнятні вислови

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/