Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Не могли стріляти з гармат — тільки пістолети

Не могли стріляти з гармат — тільки пістолети


На Чернігівщині танкісти продовжують демонструвати свої професійні навички. Змагання відбуваються на базі загальновійськового полігону і беруть в ньому участь військові танкових взводів Сухопутних військ Збройних Сил України.

— Нам пощастило. Змогли скоригуватися. Стріляли останніми, — розповідає лідер команди танкістів з Чернігівщини Роман Приходько, — Жереб так випав. Ми побачили всі недоліки, які допускали суперники, внесли корективи і виконали завдання успішно.

Лідерами до останнього, сьогоднішнього дня змагань на кращий танковий взвод Сухопутних військ підійшли воїни 1-ї окремої танкової бригади з «Півночі». Третя доба — вони «взяли» пістолетну швидкісну стрільбу з танків та були другими на надважкій півторакілометровій смузі перешкод. В спину їм дихають представники «Сходу» — «сімнадцятка».

— Ми змогли «потренуватися» в ООС. Там, у схожих змаганнях, стали кращими. І тут стараємося, — зазначив командир 17-ї окремої танкової бригади полковник Олег Миколайчук.

Вирішальним конкурсом змагань стане комплексне тактичне завдання — тут танкісти мають показати усі свої вміння. Підсумкові результати стануть відомими у суботу, тоді ж переможці отримають нагороди.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/