Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Не лише Віктор Янукович і Микола Азаров — агенти Кремля


Микола Азаров вважався в ФСБ дуже цінним агентом. Про це заявив 11 листопада в телепрограмі Шустер -Live на телеканалі 3S український журналіст, телеведучий, головний редактор газети «Бульвар Гордона», екс-депутат Київської міської ради Дмитро Гордон.

Додамо, що за деякими даними Азаров не просто був агентом спецслужб, а резидентом, тобто негласним співробітником вищої ланки агентурної системи, а це означає, що він особисто курирував деякими агентурними мережами, які діяли нещодавно в Україні.

На думку Дмитра Гордона, в даний час ВО «Свобода» також знаходиться під ковпаком Кремля. Як повідомив Гордон, «Свобода» отримувала велику кількість грошей саме від Партії Регіонів. Ми не можемо, звичайно, цього стверджувати,  бо у нас немає таких даних. Але, як повідомляє сам Гордон, про це свідчить так звана «амбарна книга» Партії Регіонів.

Якщо насправді так і є, то можливо, що Революція гідності зовсім не «ініціатива» Заходу і США, а Кремля? Ця версія може незабаром бути дуже актуальною. До того ж, якщо врахувати, що снайпери, які стріляли в учасників Революції гідності — це бійці спецслужб РФ, то правдоподібність кремлівського втручання в українські процеси, цілком логічні. Також треба враховувати і обставини, коли до Криму увійшла не просто стихійна озброєна вояччина, а дуже підготовлені як зовні, так і внутрішньо бійці спецслужб, військова розвідка, а потім вже і регулярні війська.

За роки правління проросійського президента України Януковича агентурна мережа Кремля заразила всі основні сфери України: політику, силові структури і навіть українську армію. Диверсійні загони Росії — еліта російської армії — це вже останній етап кремлівського сценарію. Перед цим на території, яка сподобалася Кремлю, проводилася тривала і масштабна підготовка, повідомляється в програмі «Секретні матеріали». Реалізують її агенти в краватках і дорогих піджаках. У деяких на лацканах є значки нардепів України, деякі навіть намагалися стати президентами, наприклад, Віктору Януковичу це вдалося. Ще в кінці сімдесятих, коли Янукович достроково вийшов із в'язниці після другої ходки, молодого єнакіївського хулігана завербували в КДБ. Саме тому з майбутнього президента України тоді зняли судимості. І після цього у агента КДБ Януковича почався стрімкий кар'єрний ріст. Шефство над ним взяв відомий радянський льотчик-космонавт генерал Георгій Береговой. Друг сім'ї Януковича. Завдяки йому і КДБ Віктор Федорович швидко пішов у гору.

Через роки цілеспрямованої роботи Янукович став президентом. Першим Януковича з перемогою привітав Кремль. І він тут же віддячив своїх російських друзів рішенням по Чорноморському флоту РФ, як вважають багато хто, вперше зрадивши Україну. 21 квітня 2010 року було підписано Харківські угоди — перебування російського флоту в Криму продовжено на 25 років. Навесні 2010 року це викликало першу хвилю протестів проти бандитської влади. Все своє президентство Янукович був на повідку у Кремля. Він і його сім'я витрачали свій час на розкрадання українського бюджету. А важливі державні рішення за нього брали російські покровителі.

Олег Соскін, український політичний діяч, економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства, ще в грудні 2013 року, коли ще панував Янукович, в одному з інтерв'ю висловив свою думку з приводу впливу Кремля на Україну:

— Янукович і Азаров в армії ж не служили. Вони армію просто ненавидять, тому хочуть знищити українську народну армію. А якщо країна не має своєї армії — вона буде годувати іншу армію. Це величезна помилка. Українську армію треба реформувати, модернізувати, але Янукович намагається її знищити, як свого часу Грушевський, і це призвело до знищення Української Народної Республіки. Скоропадський також не зміг створити армію, і в результаті Україна була захоплена комуністичної більшовицької Росією. Я вважаю, що Янукович зараз робить те ж саме. У той же час він формує величезний поліцейський каральний репресивний орган і тому збільшує фінансування МВС, щоб таким чином придушити народні повстання і народні невдоволення. Однак це йому не вдасться. На мою думку, армію вони не фінансують, щоб Україна втратила свою оборонну міць, не могла протистояти зовнішнім агресорам, в першу чергу РФ. На сьогодні це наш головний системний опонент, який перетворюється в системного ворога. Янукович як агент Кремля робить все, щоб віддати Україну на поталу російському керівництву. Тому він зменшує фінансування оборони і, навпаки, збільшує фінансування поліцейських сил всередині країни для того, щоб чинити репресії проти українського народу.

Звичайно, хтось скаже, що це все вже в минулому. Так. Але як показують сьогоднішні процеси в Україні, Кремль активно продовжує задіювати всі механізми і важелі впливу на подальший хід подій у нашій країні. Дуже багато «чому» вже не викликають ніяких сумнівів.

ЧОМУ екс-міністр оборони України Валерій Галетей не вжив всіх заходів для так званого звільнення Слов'янська (перше українське на Донбасі місто, захоплене російськими спецслужбами), в той час як Донецьк і Луганськ віддав повністю під владу сепаратистів і російських військових? Саме дії або вірніше бездіяльність Галетея дозволили окупувати дві столиці східного регіону. Але, як бачимо, Галетей отримав високі нагороди за «звільнення» Слов'янська. І треба зауважити, що ще працюючи керівником охорони Кучми цей пан був не зовсім проукраїнським, як у поглядах, так в діях...

ЧОМУ керівник Держбанку України Валерія Гонтарєва штучно збанкротила понад 80 українських банків?

ЧОМУ ця ж Гонтарева (і не тільки, звичайно, вона) майже знищили національну валюту — гривню?

ЧОМУ газові, нафтові, «енергетичні» та з інших сфер монополісти підвищують до критичного рівня тарифи?

ЧОМУ сьогодні знову СБУ і МВС складають бази, куди заносяться всі необхідні дані патріотів України, які відстоюють незалежність і державність України?

Якщо все це підсумувати, то повірити в недавнє повідомлення СБУ про реалізацію секретного плану ФСБ Росії під кодовою назвою «Шатун», цілком можна. Адже, як повідомила Служба Безпеки України, першим кроком цього плану щодо дестабілізації в Україні, є організація і проведення протестних акцій (мітингів, пікетів, демонстрацій) з боку ошуканих вкладників банків, а другий конкретний крок секретного дестабілізуючого плану — це масові «тарифні» виступи з боку населення...

Так що для російської агентурної мережі в Україні є робота...

Чи зуміють протистояти наші українські спецслужби цій надто активній діяльності агентури Кремля, коли, за деякими даними, є відомості, що і в самій СБУ можуть бути особи, які працюють на ворога? Але це вже, як кажуть, питання абсолютно для іншої теми.

Сергій Вітер


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/