Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Наявність відеоматеріалів підтвердили участь добровольця в АТО


Деснянський суд Чернігова встановив юридичний факт участі Олександра Акуленка у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

справедливість3Допомогли відстояти своє право Олександру юристи Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області. Саме вони супроводжували процесуально весь час провадження в суді. І це вже, до речі, не перша перемога у бою за права добробатів.

Олександр Акуленко виявив відданість ідеї незалежності України та у 2017 році поїхав на передову. У складі ОТР «Волинь» Української добровольчої армії він боронив суверенітет держави. Його участь в антитерористичній операції підтверджена свідченнями, довідками, фото- та відеоматеріалами.

Поки немає ніякого закону, який би встановлював юридичний факт участі добровольців в АТО, тож таке рішення суду – єдине державне підтвердження. Тому добровольцям-воїнам доводиться не тільки боронити свою рідну землю зі зброєю в руках, а й у цивільному житті виборювати що є сили права в судах.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/