Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Навколо стін «радіотерапевтичного» бункера у Чернігові


Стіни бункера для лінійного прискорювача виростуть у вересні. Принаймні такі терміни будівництва окреслила компанія-забудовник.

За словами головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба, роботи — у розпалі.
— Будівництво непросте, самі стіни — 2-3 метри завтовшки. Тому для початку було облаштовано спеціальний майданчик із палями, затим зроблено його ув’язку, потім заливатимуть стіни. Будівельники обіцяють, що стіни разом із каркасом будуть готові у вересні. А до кінця року лінійний прискорювач має бути встановлений. Адже ми повинні використати до цього часу бюджетні кошти, — зазначив лікар.
Нагадаємо, що  урочиста церемонія закладання капсули на місці будівництва корпусу  під сучасне радіотерапевтичне обладнання – лінійний прискорювач відбулася на території обласного онкологічного диспансеру 5 липня 2017 року. Вартість проекту складає майже 100 млн гривень. Втілення такого проекту на Чернігівщині вкрай необхідно, оскільки щорічно на рак захворюють 4000 людей.
Уляна КОВАЛЬЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/