Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Навколо передислокації митного терміналу з Чернігова до Козельця


Заява фракції партії «Наш край» в Чернігівській міськраді щодо роботи вантажного терміналу. 

Спроби Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка відновити роботу зони прибуття митних вантажів «Чернігів вантажний» (вул. Жабинського) суперечить інтересам міської громади. Однак мер стверджує, що зупинка роботи вантажного комплексу ТОВ «Термінал-центр» завдасть економічної шкоди місту і спричинить збитки експортерів і імпортерів. Ця інформація не відповідає дійсності, так як в області є всі можливості в оперативному режимі пройти процедуру митного оформлення.

Також, йдеться про нібито втрати податкових надходжень до міського бюджету. При цьому податок на землю може сплачувати будь-який інший орендар. У той же час зупинка роботи терміналу в Чернігові дозволяє значно розвантажити транспортний трафік в місті від великовантажних автомобілів. Це збереже покриття міських доріг і, відповідно, гроші платників податків на дорожній ремонт.

Крім того, робота терміналу завдає шкоди екології. Громада міста неодноразово зверталася з вимогою припинити роботу терміналу, а також зі скаргами на гуркіт загазованість від великих вантажівок в житловому районі міста. Однак Владислав Атрошенко з думкою громади категорично не згоден. Такі дії міського голови можна розцінити як відстоювання бізнес-інтересів окремих комерційних структур завдаючи шкоди громаді Чернігова.

У зв'язку з цим фракція партії «Наш край» в Чернігівській міськраді звертається до Національного антикорупційного бюро України з проханням провести розслідування щодо наявності корупційної складової в діях мера Владислава Атрошенка з лобіювання бізнес-інтересів.

Такий термінал Чернігову потрібен, але не в житловому мікрорайоні міста, а в промисловій зоні. Така можливість є, зокрема, на вулиці Щорса, де знаходяться складські приміщення управління капітального будівництва Чернігівської міськради. Не можна жертвувати жителями Чернігова заради власних бізнес-інтересів, прикриваючи таке лобіювання нібито економічними втратами. Можливості перенести термінал у промзону без шкоди бюджету і громаді є.

Олександр Соколов, керівник фракції політичної партії «Наш край» в Чернігівській міськраді 


Обсуждение: 1 коментар
  1. 072:

    а хто видавав дозвіл на його будівництво і функціонування?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/