Понеділок, 17 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Наташа Корольова наважилася розкрити страшну таємницю

Наташа Корольова наважилася розкрити страшну таємницю


Співачка Наталя Корольова розповіла подробиці раніше невідомої сімейної драми, що стосується її старшої сестри Ірини Осауленко.

За словами виконавиці, син Ірини — Вова народився з ДЦП і протягом 11 років вся сім'я відчайдушно боролася за його життя, проте безуспішно. Історією свого племінника співачка поділилася на зйомках передачі «Сьогодні ввечері» з Андрієм Малаховим і не змогла втриматися від сліз.Корольова розповіла, що в 90-х її сестра Ірина виступала на естраді під псевдонімом Руся, проте після народження сина з порушеннями мозкової діяльності сцену довелося кинути. Лікарі діагностували у маленького Вови дитячий церебральний параліч та з сумом повідомили, що хлопчик довго не проживе. Незважаючи на слова медиків, чоловік і жінка Осауленко направляли всі кошти на лікування свого первістка, для одужання свого племінника багато зробила і Наталя.

Одного разу під час гастрольного туру по Канаді, коли Вові було 11 років, Корольова отримала повідомлення про те, що син її сестри помер. Намагаючись компенсувати втрату, Ірина народила сина Матвія, на цей раз, у хлопчика діагностували аутизм. Наталя зізналася, що раніше не розповідала про цю сімейну драму, тому що навіть згадувати про неї було нестерпно боляче. За її словами, подружжя Осауленко зараз майже оговталося від важкого удару, вони ростять 12-річного Матвія і 10-річну Соню, яка народилася абсолютно здоровою.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/