Пятница, 22 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Наскільки люди різні! – мати загиблого сина на Сході країни. Відео


НайдьонСім`ям, які втратили на сьогоднішній війні своїх рідних, доводиться зустрічатися з бездушністю окремих осіб.

Валентина Найдьон із м.Городня Чернігівської області − мати Олександра Найдьона, який загинув на Сході країни, захищаючи свободу та цілісність нашої держави, розповідає, як по-різному ставляться люди до тих, хто втратив на війні синів, чоловіків, батьків.

Коли жіночка виїжджає, наприклад, з Городні до Чернігова, то працівники місцевого автовокзалу дуже чемно і турботливо відносяться до неї і навіть, коли відсутні квитки на проїзд, вони все рівно знаходять можливість, аби Валентина Олексіївна змогла без проблем доїхати до потрібного населеного пункту. Але буває й так, коли на її шляху зустрічаються зовсім черстві люди.

Найдьон2

Для збільшення тексту, клацніть по ньому

 

Олександр Найдьон

Олександр Найдьон

Якось вона виїжджала з Чернігова до Городні, але працівники центрального автовокзалу відмовили їй поїхати рейсовим автобусом за пільговим квитком, як матері загиблого сина. Хоча насправді місця вільні були. Їй запропонували їхати аж після 20-ї години, коли автобус виїжджав до Городні о 12 год. −  жінці треба було їхати в Городню забирати з лікарні хвору матір.

Валентина Олексіївна дуже схвально відгукується про турботливих працівників органів внутрішніх справ, в одному із підрозділів яких служив її син.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/